24 листопада 2020р.
про проект | контакти | часті питання | мапа | гостьова книга | English ver.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Розвиток сільських територій
Економіка сільських територій
Місцеве самоврядування
Основи бізнесу
Оподаткування
Зовнішньо-економічна діяльність
Агрострахування
Бази даних та статистика
Нормативні витрати та ціни
Статистика
Архів статистики
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
Економіка - Економіка сільських територій - Основи підприємницької діяльності та агробізнесу - Підприємство і підприємництво - Підприємство в умовах стратегічного розвитку економіки - Критичні фактори успіху підприємства


Підприємство в умовах стратегічного розвитку економіки

Критичні фактори успіху підприємства

Критические факторы успеха предприятия

Існують нові дані про аналіз факторів успіху в підприємництві. Вони пов’язані з тим, що один, навіть дуже дієвий метод, сам по собі не приведе підприємство до високих результатів. Підприємства з ефективною системою управління, результати яких можна вважати визначеними, мають мінімум три загальні властивості:

а)  системне вирішення проблематики;

б)  синергічний ефект на рівні піку;

в )  ефективне використання так званих м’яких елементів успішності.

 

Всезагальними зараз вважаються такі критичні фактори успіху: а) методи стратегічного планування, покликання і перспективи підприємства (методи стратегічного планування у 1997р. означали 90% успішність, інструменти для становлення покликання і перспектив – 89%); б)  бенчмаркінг, сукупність критичних факторів, визначає ціль для всіх компонентів. Встановлюється рівень, але не вирішується, як його досягти;в)   реінженерія, у сучасній формі вирішує поєднання між менеджерськими процесами і технологією. Може мати значний вплив на організаційну структуру.

Важливо підтримувати інші компоненти. Кожен метод (інструмент, прийом, техніка) вирішує часткову проблему, яку визначено. Визначеним єсинергічний ефект, ефективність та успіх якого залежить від гармонійної інтеграції окремих дій до єдиного цілого. Ключовою концепцією сучасного менеджменту для підвищення синергічного ефекту є так звана організація, яка навчає. Її  завданням є створити таке середовище і взаємозв’язки в підприємстві, щоб ціле означало більше, ніж сума його окремих частин.

Примітка.Тверді фактори успіху це ті, які можна запропонувати, формально визначити, запровадити в організацію і забезпечити їхню реалізацію. Наприклад, організаційна структура, зв’язки компетентності і відповідальності, вироблення стратегії, системи планування, оперативного керівництва та контролю, процедури і процеси, інформаційні системи, бухгалтерія тощо.

М’які фактори стосування людського чинника і соціальних зв’язків в межах організації. Наприклад, стиль керівництва, спосіб поведінки менеджменту, кваліфікація, спритність тощо.


Свіжі обговорення на агро-форумі: Чем лучше отмывать свинарник? АВД для сельского хозяйства Удобрение для ягод Отбор кандидатов на премии, связанных с пионовой индустрией, начал Хэцзэ Гусеничная пара - кто что знает?
©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені.
Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.