03 грудня 2020р.
про проект | контакти | часті питання | мапа | гостьова книга | English ver.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Розвиток сільських територій
Економіка сільських територій
Місцеве самоврядування
Основи бізнесу
Оподаткування
Зовнішньо-економічна діяльність
Агрострахування
Бази даних та статистика
Нормативні витрати та ціни
Статистика
Архів статистики
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
Економіка - Економіка сільських територій - Основи підприємницької діяльності та агробізнесу - Бізнес-планування - Програмно-технологічне забезпечення


Бізнес-планування

Програмно-технологічне забезпечення

Программно технологическое обеспечение

Технічні засоби і програмне забезпечення, які використовують в процесі фінансового планування і контролю, утворюють програмно-технологічну компоненту. В процесі бізнес-планування найбільш широко застосовують програми COMFAR (UNIDO), ProjectExpert (розробка компанії „Про-Інвест Консалтинг”), пакети компаній „ІНЕК” та „Альт-Інвест”, російські версії ProjectManager, Successта інші. При неможливості придбання спеціального програмного забезпечення, відповідна комп’ютерна модель бізнес-плану може бути реалізована працівниками підприємства в середовищі MSExcel, а для презентації результатів планування доцільно використати засоби пакета MSPowerPaint.

Пакет COMFAR реалізований у вигляді трьох програмних блоків: вводу даних; розрахунків; видачі результатів. Перевагою пакету є його закритість, в його роботу неможливо втрутитися. Основний недолік пакету COMFAR – неможливість існуючими в системі засобами адекватно описати умови реалізації проекту для країни з перехідною економікою та невідповідність податкового блоку українському законодавству.

Пакет „Альт-Інвест” реалізований з використанням електронних таблиць. Вся інформація представлена на екрані і користувач, змінюючи значення показників, може миттєво одержувати реакцію на свої дії. В „Альт-Інвесті” користувач має безпосередній доступ до формул, за якими проводяться розрахунки. Про програми компанії „Альт-Інвест” можна детальніше ознайомитись на сайті www.alt-invest.ru.

 Пакет„ProjectExpert” – автоматизована система планування та аналізу ефективності інвестиційних проектів на базі імітаційної моделі грошових потоків. Ним користуються фінансові менеджери і аналітики понад 4500 компаній, підприємстві банків Росії, країн СНД і Балтії. В даний час пакет розповсюджується у двох версіях: ProjectExpertforWindows 4.1 (Businessplanguide), що призначений для планування та аналізу ефективності інвестицій; ProjectExpertforWindows (Bizplanner 4.2) – спеціальна версія для малого та середнього бізнесу. Більш детально про пакет „ProjectExpert” можна дізнатися на сайтах www.expert-systems.com та www.projectexpert.com.ua (Україна).


Свіжі обговорення на агро-форумі: Осадки сточных вод в качестве удобрений и экология Озимый ячмень (ситуация с колосом) Удобрение для обработки семян Удобрение для пшеници Повышение урожайности и качества озимой пшеницы
©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені.
Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.