17 липня 2019р.
про проект | контакти | часті питання | мапа | гостьова книга | English ver.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Розвиток сільських територій
Економіка сільських територій
Місцеве самоврядування
Основи бізнесу
Оподаткування
Зовнішньо-економічна діяльність
Агрострахування
Бази даних та статистика
Нормативні витрати та ціни
Статистика
Архів статистики
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
Економіка - Зовнішньо-економічна діяльність - інкотермс 2000 - Група D: DEQ


інкотермс 2000

Група D: DEQ

Группа D: DEQ

Delivered Ex Quay (... named port of destination)

Постачання з пристані (... назва порту призначення)

Термін Постачання з пристані означає, що продавець виконав свої обов'язки по постачанню, коли товар, що не пройшов митне очищення для імпорту, наданий у розпорядження покупця на пристані в названому порту призначення. Продавець зобов'язаний нести усі витрати і ризики, зв'язані з транспортуванням і вивантаженням товару на пристань. Термін DEQ покладає на покупця обов'язок митного очищення для імпорту товару, також як і сплату податків, пошлин і інших зборів при імпорті.

Однак, якщо сторони бажають, щоб продавець узяв на себе всі чи частина витрат по імпорті товару, те це повиннео бути чітко обговорене у відповідному доповненні до договору закупівлі-продажу.

Даний термін може застосовуватися тільки під час перевезення морським чи внутрішнім водяним чи транспортом у змішаних перевезеннях, коли товар вивантажується із судна на пристань у порту призначення. Однак, якщо сторони бажають включити в обов'язку продавця ризики і витрати, зв'язані з переміщенням товару з пристані в інше місце (склад, термінал і т.д.) у порту, або за межами порту, повинні бути використані терміни DDU і DDP.

А. ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

Б. ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

А.1. Надання товару відповідно до договору

Продавець зобов'язаний відповідно до договору закупівлі-продажу надати покупцю товар і комерційний чи фактуру еквівалентне йому електронне повідомлення, а також будь-які інші докази відповідності, що можуть знадобитися за умовами договору закупівлі-продажу.

Б.1. Сплата ціни

Покупець зобов'язаний сплатити передбачену договором закупівлі-продажу ціну товару.

А.2. Ліцензії, свідчення й інші формальності

Продавець зобов'язаний, за свій рахунок і на свій ризик, одержати будь-як експортну чи ліцензію інше офіційне чи свідчення інші документи, а також виконати, якщо це буде потрібно всі митні формальності, необхідні для експорту товару і для його транзитного перевезення через треті країни.

Б.2. Ліцензії, свідчення й інші формальності

Покупець зобов'язаний за свій рахунок і на свій ризик одержати будь-як імпортну чи ліцензію інше офіційне свідчення та інші документи, а також виконати, якщо це буде потрібно всі митні формальності, необхідні для імпорту товару.

А.3. Договори перевезення і страхування

А) Договір перевезення

Продавець зобов'язаний укласти за свій рахунок договір перевезення товару до названої пристані в названому порту призначення. Якщо спеціальна пристань чи не погоджена не визначена практикою подібного роду постачань, продавець може вибрати найбільш придатну для нього пристань у названому порту призначення.

Б) Договір страхування

Немає зобов'язань

Б.3. Договори перевезення і страхування

А) Договір перевезення

Немає зобов'язань

Б) Договір страхування

Немає зобов'язань

А.4. Постачання

Продавець зобов'язаний надати товар у розпорядження покупця на пристані у відповідності зі статтею А.3а) у погоджену дату чи в межах погодженого терміну.

Б.4. Прийняття постачання

Покупець зобов'язаний прийняти товар відразу після його постачання у відповідності зі статтею А.4.

А.5. Перехід ризиків

Продавець зобов'язаний поставити товар з урахуванням застережень статті Б.5. і нести всі ризики чи втрати ушкодження товару до моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4.

Б.5. Перехід ризиків

Покупець зобов'язаний нести всі ризики чи втрати ушкодження товару з моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4. Покупець зобов'язаний

- при невиконанні їм обов'язку дати повідомлення у відповідності зі статтею Б.7.

- нести всі ризики чи втрати ушкодження товару з моменту витікання погодженої чи дати погодженого терміну постачання. Умовою, однак, є належна відповідність товару договору. Це значить, що товар повинний бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відособлений чи іншим способом позначений як товар, що є предметом даного договору.

А.6. Розподіл витрат

Продавець зобов'язаний з урахуванням застережень статті Б.6.:

- на додаток до витрат, що випливають зі статті А.3а), нести усі витрати, зв'язані з товаром до моменту постачання товару на пристань у відповідності зі статтею А.4., і

- якщо це буде потрібно - оплатити усі витрати, зв'язані з виконанням митних формальностей, також як і інші мита, податки та інші збори, що підлягають оплаті при експорті товару і його транзитному перевезенню через треті країни до його постачання у відповідності зі статтею А.4.

Б.6. Розподіл витрат

Покупець зобов'язаний:

- нести усі витрати, зв'язані з товаром, з моменту його постачання у відповідності зі статтею А.4., включаючи усі витрати, зв'язані зі звертанням товару в порту до його наступного чи транспортування розміщенням на склад чи термінал, і

- нести всі додаткові витрати, що виникли внаслідок невиконання їм обов'язку прийняти товар після того, як останній був наданий у його розпорядження у відповідності зі статтею Б.7. Умовою, однак, є належна відповідність товару договору. Це значить, що товар повинний бути належним чином ідентифікований, тобто виразно відособлений чи іншим способом позначений як товар, що є предметом даного договору, і

- оплатити, якщо це буде потрібно усі мита, податки й інші збори, а також витрати на виконання митних формальностей, підметів оплаті при імпорті товару і для його наступного транспортування.

А.7. Повідомлення покупцю

Продавець зобов'язаний сповістити достатнім образом покупця про передбачувану дату прибуття зазначеного судна у відповідності зі статтею А.4., а також направити покупцю інші повідомлення, що вимагаються йому для здійснення звичайно необхідних мір для прийняття постачання товару.

Б.7. Повідомлення продавцю

Покупець зобов'язаний, у випадку, якщо він вправі визначити час у рамках погодженого терміну і/чи пункт прийняття постачання в названому порту призначення, належним чином сповістити про це продавця.

А.8. Доказу постачання, транспортні чи документи еквівалентні електронні повідомлення

Продавець зобов'язаний надати покупцю за свій рахунок деливери-ордер і/чи звичайний транспортний документ (наприклад, оборотний коносамент, необоротну морську накладну, доказ про перевезення внутрішнім водяним чи транспортом накладну змішаного перевезення), щоб дати покупцю можливість прийняти постачання товару і видалити його з пристані. У випадку, якщо продавець і покупець домовилися про використання засобів електронного зв'язку, згадані вище документи можуть бути замінені еквівалентними електронними повідомленнями (EDI).

Б.8. Доказу постачання, транспортні чи документи еквівалентні електронні повідомлення

Покупець зобов'язаний прийняти деливери-ордер чи транспортний документ у відповідності зі статтею А.8.

А.9. Перевірка - упакування - маркірування

Продавець зобов'язаний нести витрати, зв'язані з перевіркою товару (наприклад, перевіркою якості, розмірів, ваги, кількості), необхідної для постачання товару у відповідності зі статтею А.4. Продавець зобов'язаний за свій рахунок забезпечити упакування (за винятком випадків, коли в даній галузі торгівлі звичайно прийнято поставляти обумовлений контрактом товар без упакування), необхідну для постачання товару. Упакування повинне бути маркіроване належним чином.

Б.9. Огляд товару

Покупець зобов'язаний нести витрати, зв'язані з предпогрузочным оглядом товару, за винятком випадків, коли такий огляд потрібно владою країни експорту.

А.10. Інші обов'язки

Продавець зобов'язаний, на прохання покупця зробити останньому за його рахунок і на його ризик повне сприяння в одержанні будь-яких чи документів еквівалентних їм електронних повідомлень (крім названих у статті А.8.), видаваних чи використовуваних у країні відправлення і/чи в країні походження товару, що можуть знадобитися покупцю для імпорту товару. Продавець зобов'язаний забезпечити покупця всією інформацією, необхідної для здійснення страхування.

Б.10. Інші обов'язки

Покупець зобов'язаний нести усі витрати й оплачувати збори, зв'язані з одержанням документів чи еквівалентних їм електронних повідомлень, як це передбачено в статті А.10., а також відшкодувати витрати продавця, понесені останнім унаслідок надання їм допомоги покупцю.


Свіжі обговорення на агро-форумі: Фундук "Трапезунд". ЧП "Ореховод-практик" принимает заказы вегетативных саженцев на осень 2014. Сбор грецких орехов Говядина или свинина? Выращивание дыни Как бороться с крысами?
©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені.
Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.