24 листопада 2020р.
про проект | контакти | часті питання | мапа | гостьова книга | English ver.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Розвиток сільських територій
Економіка сільських територій
Місцеве самоврядування
Основи бізнесу
Оподаткування
Зовнішньо-економічна діяльність
Агрострахування
Бази даних та статистика
Нормативні витрати та ціни
Статистика
Архів статистики
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
Економіка - Економіка сільських територій - Основи підприємницької діяльності та агробізнесу - Організація виробництва - Організація використання ресурсів у сільськогосподарських підприємствах - Організація використання засобів виробництва - Організація електрогосподарства


Організація використання засобів виробництва

Організація електрогосподарства

Организация электрохозяйства

Застосування електроенергії дає змогу значно скоротити затрати праці: у тваринництві на 60–80%, при виконанні навантажувально-розвантажувальних робіт та приготуванні кормів — на 20–30%. Сільськогосподарські підприємства одержують електроенергію від державних або акціонерних об'єднань, іноді виробляють самостійно на стаціонарних електростанціях. Потребу їх в електроенергії на виробничі потреби визначають множенням потужності і кількості струмоприймачів на кількість годин їх роботи. Такі розрахунки здійснюють по кожному об'єкту електрифікації, а потім підсумовують результати. Можна також визначити потребу в електроенергії за нормативами її витрат на одиницю продукції або одиницю роботи. Кількість електроенергії, необхідну для комунальних і побутових потреб, визначають за нормами витрат її на одну людину.

Електротехнічною службою господарства, залежно від його розміру, керує головний чи старший інженер-енергетик, інженер-електрик або технік-електрик. Ця служба складається з електромонтажної та служби експлуатації обладнання. Під керівництвом інженерів-електриків або техніків-електриків безпосередньо роботи виконують електромонтери, які можуть входити до складу бригад, ферм, відділень. Їх кількість визначають відповідно до обсягу робіт в умовних одиницях і нормою на одного електромонтера 70 ум. одиниць в середньому за рік.


Свіжі обговорення на агро-форумі: Чем лучше отмывать свинарник? АВД для сельского хозяйства Удобрение для ягод Отбор кандидатов на премии, связанных с пионовой индустрией, начал Хэцзэ Гусеничная пара - кто что знает?
©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені.
Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.