21 лютого 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Каталог аграрних веб-сайтів
пошук веб-сайтів
по назві :
за типом :
регіоном :
мовою :
 
рекомендуємо відвідати
Комплексная аграрная информационная система AgroMINE
Agriaffaires: Сільськогосподарська техніка
ZernoUA.info
Агрі Ленд
ГО Асоціація "Український клуб аграрного бізнесу"
Завод Проммаш
земельне право україни:теорія і практика
ЗОРГ УКРАИНА
Краплинне зрошення. Наукові публікації відділу систем зрошення
Міжнародний інформаційно-маркетинговий центр Машини і обладнання для АПК України
Міністерство аграрної політики України
Портал о страховании и управлению рисками в агро секторе
ПроАгро
Спецтехніка
Украинские семена
 
каталог нараховує 951 веб-сайт(ів)
 
<< сторінка 1|2|3|4|5|6|7 з 28 >>
 
11.Товарна біржа "Львівська Універсальна"
 URL : http://www.lutb.com.ua/
 опис : Товарна біржа «Львівська Універсальна» (скорочена назва ЛУТБ) створена в травні місяці поточного року за ініціативою брокерських контор товарних бірж Львова та підприємств, що здійснюють розбудову гуртового продуктового ринку (ГПР) «Шувар». Метою заснування біржі були реалізація інтересів її учасників за умови «відкритості» біржі для нових членів та її готовності до активної співпраці з ними, запровадження у біржовій діяльності нових сучасних технологій, залучення Біржі до реалізації на базі ГПР проекту Регіонального Аграрного Центру, який знайшов схвальну підтримку з боку Уряду України та керівництва області. На ЛУТБ через мережу акредитованих брокерських контор Ви можете отримати наступні послуги: * підготовка і проведення біржових та аукціонних торгів з купівлі-продажу: o товарів та майна юридичних та фізичних осіб; o державного, колективного та комунального майна; o майна підпприємств банкрутів та тих, що ліквідуються; o безхозного та конфіскованого майна; o активів та деревативів, які перебувають у податковій заставі та іншого заставного майна; o сільськогосподарської продукції, продовольства, матеріально-технічних ресурсів та сировини для державних та регіональних потреб; o земельних ділянок несільськогосподарського призначення. * інформаційно-консультативні, довідкові та маркетингові послуги щодо: o діяльності товарних бірж; o діяльності брокерських контор; o купівлі-продажу товарів на товарних біржах; o котирування цін на товарних біржах. * експертна оцінка всіх напрямків та проведення рецензування звітів і висновків про експертну оцінку. * розміщення реклами та пошук пропозицій щодо купівлі-продажу товарів та майна. * інші послуги що надаються брокерськими конторами та товарними біржами України.
 мови : українська
  
12.Одеський масложировий комбінат
 URL : http://maslo.com.ua/
 опис : Відкрите акціонерне товариство „Одеський олійножировий комбінат” є одним з найкращих підприємств олійножирової галузі України. Жиропереробне виробництво було засноване ще на початку XX століття. За історію свого існування підприємство руйнувалось і відтворялось, модернізувалось і вдосконалювалось. На сьогодні комбінат володіє потужною базою з виробництва маргаринової продукції, майонезу, саломасу та розливу олії соняшникової.
 мови : українська, російська, англійська
  
13.ООО ТД Интерагромаш
 URL : http://www.interagromash.ru
 опис : Выпускаемая продукция: системы мелкокапельного малообъемного опрыскивания Радуга и опрыскиватели на их основе. Преимущества: минимальные затраты при высоком качестве обработки; широкий диапазон регулировки расходов рабочей жидкости; экономия пестицидов; возможность работы с любыми видами пестицидов.
 ресурси : Выпускаемая продукция: системы мелкокапельного малообъемного опрыскивания Радуга и опрыскиватели на их основе. Преимущества: минимальные затраты при высоком качестве обработки; широкий диапазон регулировки расходов рабочей жидкости; экономия пестицидов; возможность работы с любыми видами пестицидов.
 мови : російська
  
14.РапсОіл
 URL : http://www.rapsoil.biz
 опис : Виробництво та продаж високоврожайних сортів ріпаку
 мови : українська
  
15.Оборудование крупяное универсальное
 URL : http://www.nsp.mksat.net
 опис : Выпускаем универсальное оборудование (крупозавод, крупоцех, крупорушка) для переработки пшеницы, гречихи, проса, ячменя, кукурузы, гороха, овса, риса, сои. Есть представители в России.
 ресурси : Украина, 54024, Николаев, ул. 1я Ингульская, 1е +38(0512) 571718, 572228. (050) 3940793
 мови : російська
  
16.Трактори потужністю 30, 35, 50 к.с. (виробництво Словенія)
 URL : www.traktor.net.ua
 опис : Нова техніка - трактори AGT виробництва(Словенія) потужністю 30, 35, 50к.с. Більше 50 видів навісного обладнання для сільського господарства та комунальних служб. Економна техніка (5-6л/годину), моторесурс - 20000 годин.
 мови : українська
  
17.United Technology Trade Corp
 URL : www.uttc-usa.com
 опис : Компания United Technology Trade Corp предлагает Вам новые зерносушилки производства американской компании Sukup производительностью от 5 до 57 т/ч, порционные зерносушилки компании GT Mgf, производительностью от 3,5 т/ч до 9,8 т/ч, работающие на дизельном топливе, а так же силоса для хранения зерна. Высокая экономичность, простота в эксплуатации и надежность выгодно отличает зерносушилки Sukup и GT от аналогичного оборудования других производителей. Мы являемся официальными дилерами, поэтому можем предложить Вам самые низкие цены. Имеем 100% всех запчастей на складе в Украине, и выполняем круглосуточное гарантийное и сервисное обслуживание. На все оборудование предоставляется 2 года гарантии. Выполняем комплексные решения под ключ.
 мови : російська
  
18.Новофарм - сельскохозяйственная техника CASE
 URL : www.novo-farm.com.ua
 опис : Компания Новофарм -официальный дистрибьютор сельскохозяйственной техники CASE IH. Мы предлагаем большой выбор новой и бывшей в эксплуатации техники со склада в Украине .Осуществляем поставку запчастей, гарантийное и сервисное обслуживания техники.
 мови : російська
  
19.Усвідомлений вибір`2006
 URL : http://www.svidomo2006.org.ua
 опис : Інтернет-ресурс громадської кампанії "Усвідомлений вибір`2006" створено з метою інформування громадян України про мету та завдання Кампанії, її діяльність, учасників, заходи, документи. На сайті представлено інтерактивний розділ "Виборчий майданчик", також подаються аналітичні та довідкові відомості про політичні партії і блоки, колекція веб-ресурсів з виборчої тематики, просвітницькі матеріали та інша цікава й корисна інформація для виборців.
 мови : українська
  
20.Веб дизайн студия IT-LUXE. Создание сайтов. Дизайн и программирование.
 URL : http://it-luxe.com/
 опис : Веб дизайн студия 'IT-LUXE' - предлагает полный сервис по созданию сайтов, баннеров, flash-роликов, фирменного стиля, полиграфии. Разработка веб-сайтов под ключ любой сложности - от домашней странички до корпоративного сайта. http://it-luxe.com/
 мови : російська
  
<< сторінка 1|2|3|4|5|6|7 з 28 >>
 
додати свій сайт до каталогу
 
 
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.