26 травня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Каталог аграрних веб-сайтів
пошук веб-сайтів
по назві :
за типом :
регіоном :
мовою :
 
рекомендуємо відвідати
Комплексная аграрная информационная система AgroMINE
Agriaffaires: Сільськогосподарська техніка
ZernoUA.info
Агрі Ленд
ГО Асоціація "Український клуб аграрного бізнесу"
Завод Проммаш
земельне право україни:теорія і практика
ЗОРГ УКРАИНА
Краплинне зрошення. Наукові публікації відділу систем зрошення
Міжнародний інформаційно-маркетинговий центр Машини і обладнання для АПК України
Міністерство аграрної політики України
Портал о страховании и управлению рисками в агро секторе
ПроАгро
Спецтехніка
Украинские семена
 
каталог нараховує 951 веб-сайт(ів)
 
<< сторінка 1|2|3|4|5 з 5 >>
 
31.Научно-техническое объединение "Водные экотехнологии-ХХІ век "
 URL : http://waterecotechnologies.com.ua/
 опис : Експерти дорадники та спеціалісти Інституту гідротехніки і меліорації Української академії аграрних наук (розробка нових технологій та проектування), Інституту колоїдної хімії та хімії води, та об'єднання "Водні екотехнології – ХХІ вік", пропонують співпрацю у питаннях: • консультування, проведення семінарів, курсів підвищення кваліфікації; • проектування та будівництва очисних споруд для очищення природних (підземні та поверхневі) та стічних (господарсько-побутових, зливних та промислових) вод; • буріння свердловин на воду; • впровадження біогазових установок; • оцінці екологічного стану ґрунту і води. Більш детальну інформацію розміщено на нашому сайті
 мови : російська
  
32.Спільнота
 URL : http://www.spil.ucoz.ua/
 опис : Інформаційний: сільське господарство, лівша
 мови : українська
  
33.Выставка сельского хозяйства Kiev AgriHort
 URL : http://www.agrihort.com.ua
 опис : KievAgriHort — это одно из наиболее крупных и престижных мероприятий международного уровня. Основная задача выставки — создать для аграриев платформу для эффективной деловой коммуникации с производителями продукции, сельхозтехники, а также со специалистами смежных отраслей и с представителями государственных структур.
 мови : українська, російська, англійська
  
34.Зерно
 URL : http://www.zerno-ua.com/
 опис : Журнал «Зерно» - это журнал о жизни и бизнесе, о людях, которые делают бизнес в сельскохозяйственной отрасли, которые живут этим делом. О том, как они делают бизнес, о чем они думают, к чему стремятся. «Зерно» - это очень живой журнал, его не только полезно, но и интересно читать.
 мови : українська, російська
  
35.Елетронна енциклопедія сільського господарства
 URL : http://www.agroscience.com.ua
 опис : Зібрано велику кількість інформації про технології вирощування с/г культур. Подано детальний опис кожної культури. Зібрано інформацію про шкідливі організми, засоби захисту, а також макро- та мікродобрива
 мови : українська
  
36.всеукраїнський аграрний сайт Агробокс
 URL : www.agrobox.com.ua
 опис : Агропортал Агробокс - це: 1. Постійно обновлювана, актуальна інформація про діяльність Вашої компанії на агроринку України, яку отримають фактично всі сільгоспвиробники, покупці, постачальники та галузеві обслуговуючі компанії України – ВАШІ ПОТЕНЦІЙНІ ПАРТНЕРИ ТА КЛІЄНТИ. 2. Можливість здійснення замовлення потрібної продукції (послуг) через сайт і отримання цікавлячих пропозицій на Вашу скриньку безпосередньо від зареєстрованих постачальників, (виконавців) з усієї України. Ви обираєте лише найкращі ціну та умови поставки. 3. Охоплення і можливість аналізу ВСІХ ПРОПОЗИЦІЙ, що можуть задовольнити потреби Вашої компанії у сільгосппродукції та послугах або шляхах їх збуту. 4. Значна економія Вашого часу на маркетингових дослідженнях агроринку України – всі постачальники та покупці презентують свою діяльність та взаємодіють на нашому сайті.
 мови : українська, російська
  
37.Агропост
 URL : http://agropost.com.ua/
 опис : Нові можливості купівлі-продажу с/г продукції та мінеральних добрив на території України.
 мови : українська, російська
  
38.ТТ Ком Україна
 URL : http://www.ttcomm.net.ua/
 опис : двосторонній супутниковий зв"язок iDirect
 ресурси : - доступ до мережі Інтернет; - організація каналів зв"язку; - VoIP-телефонія; - відео і аудіоконференції; - створення локальних мереж доступу;
 мови : українська
  
39.Зерновая торговая система
 URL : http://www.armt.ru
 опис : Зерновая торговая площадка "АРМТ" анонсировала внедрение новых технологий, благодаря которым размещение деловых объявлений о предоставлении товаров или услуг станет более удобным. Это значит, что путь к увелечению продаж с помощью торговый системы будет пройден быстрей. Продажа зерна станет отличной возможностью найти подходящий вариант как поставщикам, так и покупателям. Зерно онлайн теперь продавать и покупать проще.
 ресурси : Торговый информационный ресурс по зерновому и аграрному рынку России и стран СНГ.
 мови : російська
  
40.ТОВ "Агроскоп Україна"
 URL : http://www.agroscop.com.ua/
 опис : Компанія «Агроскоп Україна» - досвідчений та надійний партнер сільгоспвиробника у забезпеченні стабільних врожаїв. Засоби захисту рослин від ArystaLifeScience, BayerCropScience, BASF, Cheminova, Crompton, DowAgroSciences, Du Pont, FMC, Monsanto, Syngenta та інші; Насіння сільськогосподарських культур від Pioneer, Limagrain, Syngenta, Monsanto (соняшник, кукурудза, сорго), SESVanderHave (цукровий буряк), Raps Gbr (озимий та ярий ріпак),Оseva (зернові та зернобобові) та ін; Мікродобрива та стимулятори росту від Valagro, Akzo Nobel, Borax та ще багато корисного.
 ресурси : Культури, продукція, представництва, фотоальбом
 мови : українська
  
<< сторінка 1|2|3|4|5 з 5 >>
 
додати свій сайт до каталогу
 
 
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.