15 вересня 2019р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 
Каталог аграрних веб-сайтів
пошук веб-сайтів
по назві :
за типом :
регіоном :
мовою :
 
рекомендуємо відвідати
Комплексная аграрная информационная система AgroMINE
Agriaffaires: Сільськогосподарська техніка
ZernoUA.info
Агрі Ленд
ГО Асоціація "Український клуб аграрного бізнесу"
Завод Проммаш
земельне право україни:теорія і практика
ЗОРГ УКРАИНА
Краплинне зрошення. Наукові публікації відділу систем зрошення
Міжнародний інформаційно-маркетинговий центр Машини і обладнання для АПК України
Міністерство аграрної політики України
Портал о страховании и управлению рисками в агро секторе
ПроАгро
Спецтехніка
Украинские семена
 
каталог нараховує 951 веб-сайт(ів)
 
<< сторінка 1|2|3|4|5|6|7 з 15 >>
 
11.Новофарм - сельскохозяйственная техника CASE
 URL : www.novo-farm.com.ua
 опис : Компания Новофарм -официальный дистрибьютор сельскохозяйственной техники CASE IH. Мы предлагаем большой выбор новой и бывшей в эксплуатации техники со склада в Украине .Осуществляем поставку запчастей, гарантийное и сервисное обслуживания техники.
 мови : російська
  
12.Зерно. Оборудование для очистки и калибровки. Сепарирующие машины МС.
 URL : http://agrotech-lg.com/
 опис : Поставка универсальных зерноочистительных машин МС для сепарации и калибровки по удельному весу семян зерновых и других сельскохозяйственных культур в самостоятельные фракции (более и менее ценные фракции из общей массы раздельно). Повышение урожайности и качества продуктов переработки. Производительность до 20т/ч.
 мови : російська
  
13.Оборудование для птицеводства и свиноводства. Маркировка
 URL : http://www.kiaton.com.ua
 опис : Официальное представительство на Украине заводов - производителей: -оборудования для напольного содержания бройлеров (кормушки, поилки, ниппели, шнеки, троссы, шайбы, автоматизированные линии кормления и поения, вентиляция, обогрев, охлаждение, автоматическое управление микроклиматом) -оборудование для свиноводства (кормушки, поилки для свиней, для свиноматок и для поросят, перегородки, заграждения, напольные панели с обогревом) -оборудования для птицефабрик яичного направления
 ресурси : Официальное представительство на Украине фирм Cavenco и Staalkat
 мови : українська
  
14.Агроресурс - сельскохозяйственная техника и запчасти
 URL : http://www.agro.kr.ua/
 опис : Компания "Агроресурс" - поставки сельскохозяйственной техники "под ключ". Агротехника украинских и зарубежных производителей. Запчасти от производителя. Иллюстрированный каталог, прайс-лист. Низкие цены, высокий уровень обслуживания, обширная сеть филиалов.
 мови : російська
  
15.ВАТ Новоград-Волинський сільмаш
 URL : www.silmash.boom.ru
 опис : Виробництво зернопереробної та кормоприготувальної техніки
 мови : українська
  
16.Сельскохозяйственная техника от производителей KRUKOWIAK, JAR-MET, BOMET
 URL : http://agrotehnika.in.ua/
 опис : Сельскохозяйственная техника от производителей KRUKOWIAK, JAR-MET, BOMET . Опрыскиватели навесные, опрыскиватели прицепные, разбрасыватели удобрений,картофелесажалки, картофелекопалки, роторные косилки,культиваторы, плуги, техника для уборки лука,техника для садоводства.
 мови : російська
  
17.Агротехнічна корпорація УКРАГРОКОМ
 URL : http://ukragrocom.info
 опис : Пріоритетним напрямом діяльності АК «Украгроком» є виробництво і реалізація сільськогосподарського устаткування і техніки. На власних виробничих потужностях, які знаходяться в м. Києві і м. Сімферополі, корпорація виготовляє різну ґрунтообробну і посівну техніку, таку як: - сівалки зернові «Ярина» СЗ-4,5 і СЗ-6; - важка дискова борона БДВПА-4,2 «Лада»; - плуг оборотний навісний ПНО-4+1 «Велес»; - культиватор навісний КГР-6; - садово-виноградний розпушувач АРСВ і іншу. Корпорація має також власні сільськогосподарські площі в Хмельницькій і Херсонській областях, на яких проводиться обкатка і доопрацювання техніки, що випускається. Завдяки високим вимогам до якості продукції, що випускається, розумній ціновій політиці, наявності компетентних фахівців, тісній співпраці із споживачами нашої продукції корпорація за невеликий період часу упевнено зарекомендувала себе на сучасному ринку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування. Корпорація має також стабільні комерційно-виробничі відношення, що постійно розвиваються, з багатьма відомими фірмами Європи, що дозволяє створювати якісну, надійну, сучасну конкурентноздатну техніку. Так, результатом такої співпраці з фірмою CLAAS став випуск на Павлоградському механічному заводі зернозбирального комбайна КЗС-11 «Дніпро»-350. Продукція корпорації неодноразово експонувалася на відомих міжнародних і регіональних виставках. Надійні партнерські відносини, що склалися , з ВАТ «Харківський тракторний завод ім. З. Орджонікідзе» дозволяють нам пропонувати споживачам широку гамму тракторів потужністю від 14 до 230 л.с. (гусеничні і колісні трактори загального призначення, навантажувачі вантажопідйомністю 3т, інтегральні орно-просапні трактори і трактори малої потужності).
 мови : українська
  
18.Богуславская сельхозтехника
 URL : www.i.com.ua/~sgt
 опис : Производитель полевых опрыскивателей, культиваторов и оборудования для внесения аммиачной воды.
 ресурси : 04461-5-57-46, 067-479-33-97
 мови : українська
  
19.Корпорация "Вариант"
 URL : http://k-variant.com.ua
 опис : Корпорация "Вариант" - многопрофильная структура, занимающаяся разработкой, созданием и поставкой новой техники для разных отраслей промышленности Украины и стран СНГ. Приоритетным направлением деятельности корпорации является агропромышленный комплекс. Превалируют влагомеры, мельничное и другое оборудование.
 мови : російська
  
20.ТОВ "Агротех Консалт"
 URL : www.agrotex.com.ua
 опис : Проектування та поставка сучасного обладнання для свинокомплексів з Німеччини, Даніі та Іспаніі. Системи гноєвидалення, насоси та міксери "Landia"(Данія) для гноєсховищ, системи автоматичного годування Daltec (Данія), щільові підлоги Tenderfoot ( США), Ikadan (Данія), Exapig (Іспанія), станки, очисні системи для тваринництва високого тиску Stadiko (Німеччина) . Консультування та монтаж обладнання.
 мови : російська
  
<< сторінка 1|2|3|4|5|6|7 з 15 >>
 
додати свій сайт до каталогу
 
 
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.