23 вересня 2020р.
Аграрний сектор України
 
Рослинництво
Тваринництво та ветеринарія
Технічне забезпечення
Переробка та якість продукції
Економіка
Правове забезпечення та земельні питання
Корисна інформація
Новини
Статистика
Ціни
Аграрна освіта та наука
Дорадництво
Нормативно-правове забезпечення
Каталог дорадчих служб
Питання та відповіді
Консалтингові організації
Система "Конка"
Агровебкаталог
Дошка агро-оголошень
Агро-форум
 

В умовах здійснення широкомасштабної аграрної реформи виникла нагальна потреба у створенні ефективної системи розповсюдження сільськогосподарських знань та інформації в аграрному секторі економіки України, складовою якої є розвиток інформаційно-консультаційного обслуговування (дорадництва) сільськогосподарських товаровиробників і населення.

Роль дорадництва в розвитку сільськогосподарського виробництва.

Розвиток ринкових відносин, зміна державної форми власності, створення різних сільськогосподарських формувань та перепрофілювання працівників привело до організації в Україні інформаційно - консультативної діяльності.

Інформаційно-консультативна (дорадча) діяльністьпов'язана із забезпеченням товаровиробника інформацією, підвищенням рівня його знань, сприянням вірному вбору рішень та ефективному веденню виробництва.

Виходячи з світового досвіду інформаційно-консультативна (дорадча) діяльність призначена допомагати людям і суспільству у вирішенні:

  • професійних проблем і поліпшенні життєвого рівня,
  • у підвищенні продуктивності праці, створенні нових видів продукції, захисті тварин від тварин і шкідників,
  • сприяти здоров'ю людства та його харчування, зміцненню дітей, молоді і сімей,
  • відродженню села, поширенню співробітництва з іншими країнами в отриманні найкращої ефективності від обмежених ресурсів.
Створення ефективної і надійної системи інформаційно-консультаційного обслуговування сільськогосподарських виробників є однією з найважливіших передумов стабілізації сільськогосподарського виробництва та подолання кризових явищ у сільському господарстві.
  ©agroua.net 2002-2015. Усі права захищені. Без посилання на сайт "Аграрний сектор України" (agroua.net) перепублікація матеріалів заборонена.